
CADOU PICIOARE CATIFELATE
PRET VECHI 133 RON
PRET NOU 120 RON
CADOU PICIOARE CATIFELATE cu produsele
Crema bogata specifica gheara diavolului si arnica 75 ml + dulcissima 100ml + crema bogata specifica castan de india , ghimpe si afin 75 ml
Pachetul CADOU PICIOARE CATIFELATE cu produsele
1.CREMĂ BOGATĂ SPECIFICĂ GHEARA DIAVOLULUI & ARNICĂ 75 ml
Cremă cu înalt conţinut de principii active, pentru masajul local. Pentru afecţiuni musculare, articulare, inflamatorii. Pentru pielea sensibilă, cu probleme circulatorii venoase, cu capilare vizibile. Nontermogenică, nu conţine camfor, vaselină, proteine şi grăsimi animale. Cu: gheara diavolului, arnică, vitamina E, ulei de măsline, ulei de germeni de grîu, alantoină, ulei de floarea soarelui şi de porumb. Uz: se aplică de mai multe ori pe zi, cînd este necesar, cu un uşor masaj, pînă la absorbţie.
2.DULCISSIMA 100 ml
Emulsie foarte fină relaxantă pentru tălpi. Cu camfor natural, mentă şi mentol, pentru a da o senzaţie de uşurare atît picioarelor obosite şi umflate, cît şi picioarelor reci. Lasă pielea mai catifelată şi mai hidratată, limitînd astfel apariţia monturilor şi a bătăturilor.
3.CREMĂ BOGATĂ SPECIFICĂ CASTAN DE INDIA, GHIMPE & AFIN 75 ml
Cu înalt conţinut de principii active pentru masajul local. Extract glicolic 1:1 şi lipolic 20%. Recomandat în cazul problemelor circulatorii, cuperozei şi celulitei. Nontermogenică, nu conţine camfor, vaselină, nu conţine proteine şi grăsimi animale, coloranţi, amine, laurisulfaţi şi isotiazolin. Uz: se aplică de mai multe ori pe zi cînd este necesar, cu un uşor masaj, pînă la absorbţie